Galvenā
Namu apsaimniekošana
Objekti
Attīstības plāni
Kontakti
Apsaimniekošana SIA“NĪP management”

Uzņēmums SIA “NĪP management”, reģ. numurs 40103555321 tika dibināts 2012. gadā ar darbības jomu dzīvojamo un nedzīvojamo nekustamo īpašumu apsaimniekošana. Šobrīd uzņēmuma klienti ir daudzīvokļu dzīvojamās mājas, privātmājas, biroju un tirdzniecības ēkas, kā arī restorāni un viesnīcas.

SIA “NĪP management” pārvaldīšanā esošās ēkas atrodas Jūrmalā un Rīgā. Uzņēmums organizē savu darbību tā, lai klienti savos namīpašumos justos komfortabli un droši. Lielu uzmanību mēs pievēršam klientu viedokļiem un ieteikumiem, lai nodrošinātu pakalpojumu kvalitāti un nepārtrauktību.

Aktīva sadarbība ar namu iedzīvotājiem, biroju darbiniekiem un komerctelpu īpašniekiem ir noteicošais faktors, lai nodrošinātu pakalpojuma augstāku kvalitāti.

SIA “NĪP management” birojs atrodas Rīgā, Rūpniecības ielā 9-2.

Mūsu komanda

SIA “NĪP management” darbību nodrošina uzņēmuma kolektīvs, kas ir izveidojies no pārvaldīšanas nozares ekspertiem un jaunajiem speciālistiem ar augstāko profesionālo izglītību.

Pieredzes un jaunības degsmes mijiedarbība ļauj ne tikai nodrošināt pakalpojumu augstu kvalitāti, bet vienlaikus ieviest uzņēmumā jauninājumus, kas savukārt, nodrošina sniegto pakalpojumu kvalitātes un drošuma paaugstināšanos.

Uzņēmuma tehnisko darbinieku štats sastāv no sertificētiem nozares speciālistiem, kuri pēc rūpīgas izvērtēšanas tiek pieņemti darbā.

Lielākā daļa no SIA “ NĪP management” darbiniekiem pārvalda latviešu, krievu un angļu valodu.

Mūsu pakalpojumi

Nekustamo īpašumu apsaimniekošana

Tehniskā apkalpošana

Remontdarbi

Sanitārā apkalpošana

Papildpakalpojumi

Uzdod savu jautājumu

Nosūtīt