Galvenā
Namu apsaimniekošana
Objekti
Attīstības plāni
Kontakti
Dzīvojamās mājas energoefektivitātes palielināšana

Dzīvojamo māju renovācija ir viens no efektīvākajiem un ilgspējīgākajiem risinājumiem, kādā veidā ir iespējams uzlabot ēkas siltumtehnisko stāvokli. Ēkas siltumtehniskās renovācijas pasākumu kopā ietilpst tādu darbību veikšana, kas samazinās siltumenerģijas patēriņu un zudumu apkures sezonā, līdz ar to samazinot rēķinus par siltumapgādi. Papildus tam, dzīvojamā māja kļūs vizuāli pievilcīgāka, jeb renovēta, kas palielina tās vērtību nekustamo īpašumu tirgū.

Eiropas Savienības līdzekļu piesaiste māju renovācijai

Uzņēmuma uzdevums ir aktīvs darbs, nolūkā piesaistīt Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus māju renovācijai. Mērķis ir līdzekļu piesaiste tādā apjomā, lai pastāvētu iespēja segt līdz pat 60% no kopējām renovācijas izmaksām. Līdzekļu piesaistei Eiropas Savienības struktūrfondi izvirza vairākas prasības konkrētam namīpašumam, bet pamatā tās ir trīs: ēkas energoaudita pārskats, renovācijas projekts un dzīvokļu īpašnieku kopsapulces lēmums par ēkas siltumtehnisko renovāciju.

Jauno nekustamo īpašumu objektu piesaiste

Jebkurš apsaimniekotājs vēlās, pārvaldīt objektus, pēc iespējas labākajā tehniski attīstītajā, vizuāli pievilcīgajā objektā. SIA “NĪP managment” ir gatavs apspriest apsaimniekošanas jautājumus gan ar privātīpašuma īpašniekiem, gan ar komerctelpu īrētājiem, gan arī ar nelielo māju iedzīvotājiem. Ir svarīga savstarpējā ieinteresētība un pretīmnākšana, kas garantē panākumus sadarbībā un izaugsmi.

Māju renovācija ar mūsdienu tehnoloģiju izmantošanu

Svarīgs posms mājas renovācijas procesā ir renovācijas projekts. Namīpašumu veido ne tikai sienas, grīda un griesti, bet arī sarežģītas komunikācijas, koplietošanas telpas un piesaistītais zemes gabals. Renovācijas projekta pamatā ir nepieciešamo izmaksu aprēķinu tāme, lai ar to varētu vērsties pie dzīvokļu īpašniekiem. Vēl svarīgāk – veikt izmaksu aprēķinu, pamatojoties uz dzīvokļu īpašnieku kopsapulces lēmumu, kurā ir konkrēti noteikts mājai nepieciešamo remontdarbu apjoms.

Mūsu pakalpojumi

Nekustamo īpašumu apsaimniekošana

Tehniskā apkalpošana

Remontdarbi

Sanitārā apkalpošana

Papildpakalpojumi

Uzdod savu jautājumu

Nosūtīt